shikat
09 آذر 1401 - 12:52

توانمندسازی مددجویان کمیته امداد در دستور کار است

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به اینکه توانمندسازی در کمیته امداد جنبه‌های گوناگونی اعم از اشتغال، مسکن، تحصیل، درمان دارد، گفت: در بحث مسکن تفاهم‌نامه‌‌ای با سپاه انصارالرضا(ع) و بنیاد مستضعفان برای ساخت مسکن مددجویان منعقد شده است.

محمد عرب صبح امروز در بازدید از خبرگزاری تسنیم در بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در بحث جهاد تبیین که مقام معظم رهبری از آن سخن می‌گویند همه چیز در رسانه‌ها خلاصه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روشنگری سطح جامعه توسط رسانه‌ها انجام می‌شود، افزود: در بحث پوشش اخبار کمیته امداد رسانه‌های استان همیشه پای کار هستند.

عرب به توانمندسازی مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و یادآور شد: توانمندسازی در کمیته امداد جنبه‌های گوناگونی اعم از اشتغال، مسکن، تحصیل، درمان و غیره دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی از ساخت 5 هزار واحد مسکن در کمیته امداد خبر داد و بیان کرد: در این راستا در سال 1401 تفاهم‌نامه‌ای با سپاه انصارالرضا(ع) و بنیاد مستضعفان برای ساخت مسکن مددجویان منعقد شد.

عرب با بیان اینکه خوشبختانه خدمات خوبی در زمینه ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد انجام می‌شود، تصریح کرد: در زمینه گازکشی منازل مددجویان نیز خدمات‌دهی انجام و کمک‌های بلاعوض و تسهیلات خوبی داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در راستای ساخت سرویس بهداشتی و حمام نیز تسهیلات و کمک‌های بلاعوضی به مددجویان تحت پوشش داده می‌شود.

انتهای پیام/255/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890083