shikat
10 آذر 1401 - 12:47

امام جمعه موقت تهران: بسیجی ماندن به صبر و استقامت نیاز دارد

امام جمعه موقت تهران گفت:‌ بسیجی شدن تا حدودی آسان است، اما برای بسیجی ماندن به صبر و استقامت نیاز داریم و دشمن همیشه تلاش می‌کند با ابزارهای مختلف رسانه‌ای و جنگ روانی استقامت بسیجیان را بشکند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد پیش از ظهر امروز در نشست بصیرتی که در دادگستری کل استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: بسیجی شدن تا حدودی آسان است، اما برای بسیجی ماندن به صبر و استقامت نیاز داریم و دشمن همیشه تلاش می‌کند با ابزارهای مختلف رسانه‌ای و جنگ روانی استقامت بسیجیان را بشکند.

وی اضافه کرد: آنچه باعث پیروزی ما در دفاع مقدس شد، حرکت در صراط حق بود و رزمندگان بسیجی ما با انگیزه دفاع از حق پا به عرصه جهاد و شهادت گذاشتند و توانستند در مقابل همه قدرت‌های مسکتبر جهان که از رژیم بعث دفاع می‌کردند، مقاومت کرده و در نهایت دشمن را با شکست از خاک جمهوری اسلامی ایران بیرون کنند.

ابوترابی‌فرد ادامه داد: امروز باید اطمینان داشته باشیم که اگر در عرصه‌های مختلف پشتیبان حق باشیم و به یاری نظام حق‌محور جمهوری اسلامی بشتابیم، به هیچ‌وجه شکست نخواهیم خورد و همچون گذشته می‌توانیم بر توطئه‌های دشمن و کید کافران غلبه کنیم و در این راه نباید نگران برخی تحرکات و بحران‌آفرینی‌های ساخته دست دشمنان باشیم.

امام جمعه موقت تهران مدیریت زمان را یکی از ویژگی‌های مهم انسان‌های مؤمن دانست و گفت: امروز مدیران و مسئولان ما باید قدر زمان را در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مختلف بدانند و به این نکته آگاه باشند که اگر طرح یا برنامه‌ای در زمان خودش اجرا نشود، اثرگذاری مطلوب را از دست می‌‌دهد و اگر پروژه‌ای دیرتر یا زودتر از موعد لازم شود، شاید حتی اثر منفی داشته باشد.

ابوترابی‌فرد افزود: بنابراین یکی از نیازهای مهم امروز ما برنامه‌ریزی دقیق و مبتنی بر واقعیت برای اجرای طرح‌های مختلف در عرصه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است و بعد از برنامه‌ریزی باید طوری حرکت کنیم که هر طرح و پروژه در موعد مقرر خود اجرا شود. چرا که نیمه‌کاره ماندن طرح‌ها مانعی برای اجرای طرح‌های جدید خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از امور بااهمیت در مدیریت هر پروژه‌ای هم مدیریت هزینه‌ها است و اگر قبل از اجرای هر طرحی هزینه‌های آن را درست ببینیم، طرح به موقع اجرا خواهد شد و بنابراین باید مدیریت بودجه را در راستای مدیریت زمان تعریف کنیم تا بتوانیم به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 891515